biuro@centrumuslugczyszczenia.pl                  tel. 570 890 860

Czyszczenie i polimeryzacja posadzek

Świadczymy kompleksowe usługi czyszczenia i pielęgnacji posadzek przemysłowych, elastycznych (PVC, Linoleum)  oraz posadzek z kamienia naturalnego. Nasze usługi realizujemy na terenie obiektów przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej.

W pracy wykorzystujemy profesjonalne szorowarki , polerki obrotowe oraz odkurzacze przemysłowe. Głównym atutem naszej pracy jest bezkompromisowe podejście do jakości wykorzystywanych w tym celu środków chemicznych. W tym celu podejmujemy ścisłe współprace z najlepszymi krajowymi i międzynarodowymi koncernami producentów środków czyszczących. 

W ramach oferty zapewniamy nie tylko czyszczenie bieżące powierzchnia, ale także intensywne i gruntowne, które ma na celu usunięcie także starych zużytych warstw polimerowych. 

Czyszczenie i polimeryzację posadzek elastycznych zawsze wykonujemy w kilku etapach:

  1. Czyszczenie gruntowne- usunięcie brudu razem ze starą warstwą polimerową. Odbywa się to z wykorzystaniem profesjonalnych preparatów chemicznych i urządzeń czyszczących
  2. Zabranie nieczystości i nadmiaru wody odkurzaczem przemysłowym
  3. Neutralizacja powierzchni, aby przywrócić jej neutralne Ph
  4. Ocena poprawnego wykonania czyszczenia i neutralizacji
  5. Polimeryzacja- nałożenie 3 warstw polimeru zabezpieczającego powierzchnię
  6. Polerowanie

Każdy z etapów jest niezwykle istotny, a pominięcie któregokolwiek z nich nie zapewni pożądanego efektu poprawnie wykonanej usługi.

Czyszczenie posadzek gresowych lub kamiennych również odbywa się w kilku fazach z wykorzystaniem kilku dedykowanych do tego produktów. Bez względu na to czy mamy do czynienia z posadzką elastyczna, kamienną, gresową czy betonową zawsze metodę czyszczenia dobieramy adekwatnie do rodzaju czyszczonej posadzki.

stopka