biuro@centrumuslugczyszczenia.pl                  tel. 570 890 860

Impregnacja powierzchni

Jesteśmy najlepsi w impregnacji, bo pracujemy na impregnatach tylko najwyższej jakości.

Specjalizujemy się w hydrofobomym i oleofobowym zabezpieczeniu powierzchni. Usługę wykonujemy zarówno jako uzupełnienie oferty czyszczenia powierzchni oraz niezależnie od czyszczenia jako usługę samodzielną. Posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie.

Impregnujemy powierzchnie zarówno poziome jak i pionowe, w tym dachy. Impregnujemy powierzchnie betonowe, (kostkę brukową), elewacje, dachy, posadzki, kamienie naturalne oraz cegły, w tym klinkierowe.

O jakości naszej usługi w głównej mierze decydują impregnaty wykorzystywane przez nas. Pracujemy wyłącznie na osobiście przetestowanych środkach, najwyższej jakości. Świadcząc zawodowo usługi impregnacji nie uznajemy kompromisów ani półśrodków w tym zakresie.  Ściśle współpracujemy z czołowymi producentami impregnatów. 

Wychodzimy z założenia, że zastosowanie impregnatów złej jakości jest stratą pieniędzy inwestora i negatywnie wpływa na wizerunek naszej firmy.

Rodzaj impregnatu zawsze dobieramy indywidualnie do zlecenia, uwzględniając efekt, który chce uzyskać inwestor. Najczęściej wykorzystujemy impregnaty oparte na nano-cząsteczkach silanów i fluorosilanów (teflonu). Stanowią one szczytowe osiągnięcie w dziedzinie impregnacji powierzchni i charakteryzują się zaletami, których nie posiadają  impregnaty żywiczne, akrylowe czy silikonowe.

Więcej informacji o impregnatach i impregnacji powierzchni można znaleźć tutaj.

stopka