Czyszczenie i polimeryzacja posadzek

Jak realizujemy usługę czyszczenia i POLIMERYZACJI posadzki?

Sprawdź

  1. Czyszczenie gruntowne- usunięcie brudu razem ze starą warstwą polimerową. Etap ten odbywa się z wykorzystaniem profesjonalnych środków chemicznych i urządzeń czyszczących.

  2. Zebranie nieczystości i nadmiaru wody odkurzaczem przemysłowym.

  3. Neutralizacja powierzchni wodą, aby przywrócić jej neutralne pH.

  4. Zebranie wody odkurzaczem i ocena prawidłowego wykonania pracy.

  5. Polimeryzacja odpowiednio dobranym preparatem. Nakładanie 2- 3 warstw polimeru.

Świadczymy kompleksowe usługi czyszczenia i pielęgnacji posadzek przemysłowych, elastycznych (PVC, Linoleum)  oraz posadzek z kamienia naturalnego. Nasze usługi realizujemy na terenie obiektów przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej.

W pracy wykorzystujemy profesjonalne szorowarki , polerki obrotowe oraz odkurzacze przemysłowe. Głównym atutem naszej pracy jest bezkompromisowe podejście do jakości wykorzystywanych w tym celu środków chemicznych. W tym celu podejmujemy ścisłe współprace z najlepszymi krajowymi i międzynarodowymi koncernami producentów środków czyszczących. 

W ramach oferty zapewniamy nie tylko czyszczenie bieżące powierzchnia, ale także intensywne i gruntowne, które ma na celu usunięcie także starych zużytych warstw polimerowych. 

Czyszczenie posadzek gresowych lub kamiennych również odbywa się w kilku fazach z wykorzystaniem kilku dedykowanych do tego produktów. Bez względu na to czy mamy do czynienia z posadzką elastyczna, kamienną, gresową czy betonową zawsze metodę czyszczenia dobieramy adekwatnie do rodzaju czyszczonej posadzki.

Odkryj wszystkie zalety impregnacji!