Czyszczenie i polimeryzacja posadzek

Jak realizujemy usługę czyszczenia i POLIMERYZACJI posadzki?

Sprawdź

Nasza firma podejmuje się mycia oraz czyszczenia posadzek przemysłowych, elastycznych, betonowych I żywicznych. Doskonale wiemy, że usuwanie zanieczyszczeń oraz pokrywanie podłóg trwałą powłoką pomaga utrzymać powierzchnię w dobrym stanie i zapobiegać utracie przez nią wymaganych właściwości. Centrum Usług Czyszczenia ma doświadczenie w pielęgnacji różnych rodzajów powierzchni. Usługi polegają na ich czyszczeniu, polimeryzacji lub impregnacji. Proces ten składa się z następujących etapów:
  1. Czyszczenie gruntowne polega na usunięciu brudu razem ze starą warstwą polimerową. Etap ten odbywa się z wykorzystaniem profesjonalnych środków chemicznych i urządzeń czyszczących.
  2. Zebranie nieczystości i nadmiaru wody odkurzaczem przemysłowym.
  3. Neutralizacja powierzchni wodą, aby przywrócić jej neutralne pH.
  4. Zebranie wody odkurzaczem i ocena prawidłowego wykonania pracy.
  5. Polimeryzacja odpowiednio dobranym preparatem. Niezbędne jest nałożenie 2- 3 warstw polimeru.

Świadczymy kompleksowe usługi czyszczenia i pielęgnacji posadzek przemysłowych, w tym betonowych, elastycznych (PVC, Linoleum) oraz posadzek z kamienia naturalnego. Nasze usługi realizujemy na terenie obiektów przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Doświadczenie pracowników w dziedzinie mycia różnego rodzaju powierzchni oraz ich staranność w wykonywaniu zaplanowanych zadań gwarantują, że zlecenie zostanie dobrze zrealizowane. Ważna jest dokładność i brak pośpiechu. Zależy nam na tym, aby Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani wysokim poziomem efektów osiąganych przez personel sprzątający. W pracy wykorzystujemy profesjonalne szorowarki , polerki obrotowe oraz odkurzacze przemysłowe. Głównym atutem naszej pracy jest bezkompromisowe podejście do jakości wykorzystywanych w tym celu środków chemicznych. W tym celu podejmujemy ścisłe współprace z najlepszymi krajowymi i międzynarodowymi koncernami producentów środków czyszczących ułatwiających mycie oraz czyszczenie posadzek przemysłowych.

W ramach oferty zapewniamy nie tylko czyszczenie bieżące powierzchnia, ale także intensywne i gruntowne, które ma na celu usunięcie także starych zużytych warstw polimerowych.

Czyszczenie posadzek gresowych lub kamiennych również odbywa się w kilku fazach z wykorzystaniem kilku dedykowanych do tego produktów. Bez względu na to czy mamy do czynienia z posadzką elastyczna, kamienną, gresową czy betonową zawsze metodę czyszczenia dobieramy adekwatnie do rodzaju czyszczonej posadzki, aby jak najlepiej wykonać zlecone zadanie i uzyskać efekty zgodne z oczekiwaniami Klienta.

Nasze usługi mycia i czyszczenia posadzki betonowej realizujemy m.in. na terenie Poznania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu w celu ustalenia szczegółów prac, które mamy wykonać.

Odkryj wszystkie zalety impregnacji!