Czyszczenie posadzek Cennik

Wybierzemy ofertę dla Ciebie, spośród firm z naszego zrzeszenia!

  • Poniższe ceny są orientacyjne.
  • Przed zleceniem poznajesz dokładną cenę usługi!
  • Każde zlecenie jest indywidualnie wyceniane przez wykonawcę!

Nasze wyceny są bezpłatne i niezobowiązujące, a w przypadku skomplikowanych lub dużych zleceń staramy się zjawić u klienta najszybciej jak to możliwe. Nasi klienci zawsze mogą także liczyć na dodatkowe bezpłatne porady dotyczące czyszczonej powierzchni.
Cena za czyszczenie posadzek uzależniona jest przede wszystkim od powierzchni posadzki i stopnia zabrudzenia posadzki.
Firmy wykonawcze zrzeszone w naszej grupie zawsze indywidualnie wyceniają każde zlecenie. Będziesz miał bezpośredni kontakt z wykonawcą i to z nim ustalisz szczegóły dotyczące ceny czyszczenia posadzki.

Cennik czyszczenia i konserwacji posadzek

Gwarantujemy, że otrzymasz najwyższej jakości usługi czyszczenia i mycia posadzek przemysłowych (m.in. posadzki betonowej) w dobrej cenie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z zakresem i kosztem wykonywanych prac.

Kwestie techniczne

Nie. Jeśli zlecenie jest w pełni zrealizowane nie doliczamy dodatkowo kosztu dojazdu. Jedynym kosztem jest koszt usługi czyszczenia posadzek podany w cenniku.

Wyjątek stanowi próba czyszczenia.

W przypadku zleceń, których łączna wartość nie przekracza kwoty 2000 zł nie wymagamy zawarcia żadnej umowy pisemnej. Czasem jednak możemy poprosić o przesłanie do nas maila lub sms-a potwierdzającego zamówienie usługi.

Zlecenia o większej wartości i świadczona na rzecz firm lub instytucji powinny opierać się o zawartej umowie lub przynajmniej o akceptacji oferty.

Niezależnie od wartości zlecenia na czyszczenie posadzek, czasem w trudniejszych pracach, przed wykonaniem usługi konieczne będzie zaparafowanie przez Państwo, regulaminu świadczenia usługi. Nie jest to umowa, tylko potwierdzenia, że zapoznaliśmy Państwo z trybem naszych prac.

Świadcząc zawodowo usługi czyszczenia posadzek oraz impregnacji powierzchni naszym priorytetem jest praca na impregnatach najwyższej jakości. Biorąc pod uwagę koszta impregnacji dla inwestora zawsze przedstawiamy możliwe warianty impregnacji, w różnym wymiarze cenowym oraz wady i zalety każdego rozwiązania.

Mimo dużego doświadczenia w pracy z impregnatami trudno jest przewidzieć dokładny czas działania impregnatów. Szczególnie dotyczy to powierzchni płaskich, takich jak kostka brukowa.

Różny czas działania impregnatów, w przypadku kostki brukowej, związany jest z :

  • typem kostki brukowej, nie tylko w zakresie rodzaju jej wykończenia, ale także rodzaju wykorzystanych surowców i sposobu jej wykonania
  • ruchem komunikacyjnym
  • odwodnieniem powierzchni
  • zacienieniem powierzchni
  • stanem technicznym powierzchni

Kolejną kwestią w zakresie określenia trwałości impregnatów jest ich stopniowa utrata właściwości. Impregnat nie przestanie działać z dnia na dzień, tylko stopniowo. Przy czym różne właściwości, które impregnat nadał powierzchni będą ustępowały w różnym czasie.

W przypadku większości powierzchni pionowych i dachów trwałość impregnatu wynosi kilka lat.
Na kostce brukowej, która ulega ścieraniu trwałość impregnatu wynosi od 1 do 5 lat, w zależności od wybranego rodzaju impregnatu.

Podejmujemy się realizacji nawet najmniejszych zleceń, jednak w związku z kosztem i czasem dojazdu jesteśmy zmuszeni wprowadzić cenę minimalną za wykonaną usługę. Oferta czyszczenia posadzek, zgodnie z cennikiem, przedstawia się następująco:

Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Gniezno wraz z okolicami- 600 zł

Poznań, Piła, Włocławek, Konin, wraz z okolicami: 650 zł

Warszawa, Trójmiasto, Zielona Góra wraz z okolicami: 750 zł

Podane kwoty są cenami netto do których należy doliczyć odpowiedni podatek VAT.

Podane kwoty są cenami netto do których należy doliczyć odpowiedni podatek VAT. 

Zapytaj o usługę