Mycie elewacji szklanych

Mycie Elewacji Szklanych  to jedna z usług, którą oferujemy osobom prywatnym, firmom oraz instytucjom. W czyszczeniu stosujemy metodę mycia wodę demineralizowaną. Wykorzystujemy w tym celu urządzenia, które w sposób ciągły filtrują wodę i pozbawiają ją minerałów, które mogą osiadać na szkle po wyparowaniu wody. Zdecydowaną większość elewacji jesteśmy w stanie wyczyścić z powierzchni ziemi bez stosowania alpinizmu przemysłowego. 

Na wysoką jakość usług wpływ ma nie tylko wykorzystanie profesjonalnych urządzeń, ale także powierzenie wykonania zadania osobom z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem.

Mamy sprawdzonych wykonawców z Twojej okolicy!

Mapa obsługiwanego terenu

Do osób kontaktujących się z nami delegowane są doświadczone firmy wykonawcze, które zostały przez nas zweryfikowane i są w pełni odpowiedzialne za obsługę zlecenia. Regulamin obsługi zapytań i zleceń dostępny jest pod linkiem :

https://centrumuslugczyszczenia.pl/zasady-i-regulamin-obslugi/

Mycie elewacji szklanych wodą zdemineralizowaną jest usługą kierowaną głównie do firm i instytucji.

Korzystając z zaawansowanej i ekologicznej technologi czyszczenia wodą zdemineralizowaną jesteśmy w stanie wyczyścić elewacje szkalne, z płyt HPL, z płyt warstwowych, sidingów lub blachy do wysokości 14 m z poziomu ziemi. Nie ma potrzeby korzystać z rusztowań lub podnośników koszowych. 

Mycie wodą demineralizowaną odbywa się przy użyciu lanc karbonowych i szczotek dedykowanych do czyszczenia elewacji, pod niedużym ciśnieniem wody. Metoda ta jest w pełni bezpieczna dla każdego rodzaju elewacji, a właściwości wody pozbawionej minerałów przynoszą wiele korzyści podczas zabiegu mycia.  Podczas czyszczenia trudnych zabrudzeń jako dodatek do wody może być aplikowany czyszczący środek chemiczny, który nie tylko ułatwi czyszczenie ale także wytworzy na czyszczonej powierzchni warstwę ochronną spowalniającą proces brudzenia.

Zalety mycia wodą demineralizowaną

  • 100 procentowe bezpieczeństwo dla szkła i elementów metalowych w tym aluminium

  • oszczędność, brak kosztów związanych z wynajmem podnośnika koszowego

  • skuteczność- brak zacieków i smug

  • woda demineralizowana posiada pH 5,5 , dzięki czemu pozostawia na powierzchni naturalną warstwę antystatyczną „odpychającą” zabrudzenia

  • możliwość mycia bez korzystania ze środków chemicznych

  • bezpieczeństwo pracy

  • wysoka wydajność pracy

  • 100% ekologicznie