Mycie dachów Cennik

Wybierzemy ofertę dla Ciebie, spośród firm z naszego zrzeszenia!

  • Poniższe ceny są orientacyjne.
  • Przed zleceniem poznajesz dokładną cenę usługi!
  • Każde zlecenie jest indywidualnie wyceniane przez wykonawcę!

Nasze wyceny są bezpłatne i niezobowiązujące, a w przypadku skomplikowanych lub dużych zleceń staramy się zjawić u klienta najszybciej jak to możliwe. Nasi klienci zawsze mogą także liczyć na dodatkowe bezpłatne porady dotyczące czyszczonej powierzchni.
Cena za mycie dachu uzależniona jest przede wszystkim od powierzchni dachu i stopnia zabrudzenia. Wpływ na cenę mycia dachu za metr kwadratowy ma także kształt dachu i rodzaj pokrycia dachowego. 
Firmy wykonawcze zrzeszone w naszej grupie zawsze indywidualnie wyceniają każde zlecenie. Będziesz miał bezpośredni kontakt z wykonawcą i to z nim ustalisz szczegóły dotyczące ceny mycia dachu.

Cennik mycia dachów

Mycie hydrodynamiczne z odkażeniem

Impregnacja dachu

Mycie z podnośnika

Pozostałe

Kwestie techniczne

Nie. Jeśli zlecenie mycia dachu jest w pełni zrealizowane, cena pozostaje taka sama – nie doliczamy dodatkowo kosztu dojazdu. Jedynym kosztem jest koszt usługi.

Wyjątek stanowi próba czyszczenia.

W przypadku zleceń polegających na myciu dachu, których łączna wartość nie przekracza kwoty 2000 zł nie wymagamy zawarcia żadnej umowy pisemnej. Czasem jednak możemy poprosić o przesłanie do nas maila lub sms-a potwierdzającego zamówienie usługi.

Zlecenia o większej wartości i świadczona na rzecz firm lub instytucji powinny opierać się o zawartej umowie lub przynajmniej o akceptacji oferty.

Niezależnie od wartości zlecenia, czasem w trudniejszych pracach, przed wykonaniem usługi konieczne będzie zaparafowanie przez Państwo, regulaminu świadczenia usługi. Nie jest to umowa, tylko potwierdzenia, że zapoznaliśmy Państwo z trybem naszych prac. Po akceptacji cennika możemy rozpocząć mycie dachu.

Świadcząc zawodowo usługi mycia dachów, a także impregnacji powierzchni naszym priorytetem jest praca na impregnatach najwyższej jakości. Biorąc pod uwagę koszta impregnacji dla inwestora zawsze przedstawiamy możliwe warianty impregnacji, w różnym wymiarze cenowym oraz wady i zalety każdego rozwiązania.

Mimo dużego doświadczenia w pracy z impregnatami trudno jest przewidzieć dokładny czas działania impregnatów. Szczególnie dotyczy to powierzchni płaskich, takich jak kostka brukowa.

Różny czas działania impregnatów, w przypadku kostki brukowej, związany jest z :

  • typem kostki brukowej, nie tylko w zakresie rodzaju jej wykończenia, ale także rodzaju wykorzystanych surowców i sposobu jej wykonania
  • ruchem komunikacyjnym
  • odwodnieniem powierzchni
  • zacienieniem powierzchni
  • stanem technicznym powierzchni

Kolejną kwestią w zakresie określenia trwałości impregnatów jest ich stopniowa utrata właściwości. Impregnat nie przestanie działać z dnia na dzień, tylko stopniowo. Przy czym różne właściwości, które impregnat nadał powierzchni będą ustępowały w różnym czasie. 

W przypadku większości powierzchni pionowych i dachów trwałość impregnatu wynosi kilka lat. 
Na kostce brukowej, która ulega ścieraniu trwałość impregnatu wynosi od 1 do 5 lat, w zależności od wybranego rodzaju impregnatu. 

Podejmujemy się realizacji nawet najmniejszych zleceń w zakresie mycia dachów, jednak w związku z kosztem i czasem dojazdu jesteśmy zmuszeni wprowadzić cenę minimalną za wykonaną usługę. Przedstawia się ona następująco:

Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Gniezno wraz z okolicami- 600 zł

Poznań, Piła, Włocławek, Konin, wraz z okolicami: 650 zł

Warszawa, Trójmiasto, Zielona Góra wraz z okolicami: 750 zł

Podane kwoty są cenami netto do których należy doliczyć odpowiedni podatek VAT.

Przy ogólnej wycenie usługi mycia dachu ważna jest zarówno powierzchnia, jak i kąt nachylenia oraz dostępność powierzchni, którą mamy wyczyścić.

Podane kwoty są cenami netto do których należy doliczyć odpowiedni podatek VAT. 

Zapytaj o usługę