O naszym Zrzeszeniu

Na rynku, w branży czyszczenia specjalistycznego, funkcjonujemy od kilku lat. Nabyliśmy w tym czasie doświadczenie technologiczne w zakresie obsługi wielu rodzajów skomplikowanych zleceń. W swoim portfolio posiadamy znaczną liczbę mniejszych i większych projektów, które wykonaliśmy dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu i sprzętowi, którym dysponujemy.

Obecnie odchodzimy od samodzielnej realizacji zleceń na rzecz zarządzania Zrzeszeniem specjalistycznych firm czyszczących. Nie chcemy już klientowi oferować tylko naszą usługę, ale zawsze chcemy oferować  mu jak najlepszą usługę. 

Utworzona przez nas grupa niesie ze sobą szereg korzyści dla naszych klientów. Dzięki zrzeszeniu wielu firm, w jednym miejscu możesz znaleźć wykonawcę dla każdego rodzaju inwestycji! Żadna inwestycja nie jest dla naszej grupy za duża i żadna nie jest za mała. Obsłużymy każdy rodzaj zlecenia!

Mało? Dzięki standaryzacji gwarantujemy każdemu klientowi wykonanie usługi na jak najwyższym poziomie, niezależnie od tego, która firma będzie wykonywała usługę. Dokładamy starań, aby kontrolować jakość usług wykonywanych przez firmy należące do naszej grupy. Wybierając nas, zawsze masz gwarancje, że ktoś dba o to, aby Twoja usługa byłą wykonana z należytą starannością.

Jesteśmy w stanie wytypować firmę wykonawczą na podstawie ceny, doświadczenia, ilości zatrudnionych pracowników i innych atrybutów, które wskaże nam klient.

Tworząc  Zrzeszenie wyszliśmy z założenia, że wielu może więcej niż jeden.