O nas

Jesteśmy zespołem specjalizującym się w profesjonalnym czyszczeniu i impregnacji niemalże wszystkich zewnętrznych powierzchni. Działamy na terenie praktycznie całej Polski, a szczególnie na terenie województw: wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. Usługi świadczymy osobom prywatnym, przedsiębiorstwom oraz instytucjom. Współpracujemy z wieloma firmami zarówno w charakterze partnerskim jak i usługowym. 

Pracujemy wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie uznanych producentów.  Są to głównie myjki wysokociśnieniowe, odkurzacze przemysłowe, lance teleskopowe, kompresory śrubowe, piaskarki przemysłowe i inne. Maszyny charakteryzują się nie tylko najwyższej klasy komponentami z których są wykonane, ale przede wszystkim imponującymi parametrami czyszczenia. Dysponujemy myjkami gorąco i zimnowodnymi o różnej sile czyszczenia, zaczynając od ciśnienia 150 Bar na 500 Bar kończąc. 

Wykorzystywane przez nas chemiczne środki czystości i impregnaty podobnie jak sprzęt należą do najwyższej światowej półki. 

Wychodzimy z założenia, że o jakości usług, obok wysokiej klasy sprzętu, świadczą także kwalifikacje pracowników. Dlatego zawsze staramy się być najlepsi w tym co robimy. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę w dziedzinie czyszczenia i pielęgnacji powierzchni i staramy się ją wykorzystywać w praktyce.

Do każdego klienta podchodzimy zawsze indywidualnie i staramy się robić wszystko, aby każde wykonane zlecenie, równało się z kolejnym zadowolonym klientem.