Mycie elewacji Cennik

Wybierzemy ofertę dla Ciebie, spośród firm z naszego zrzeszenia!

  • Poniższe ceny są orientacyjne.
  • Przed zleceniem poznajesz dokładną cenę usługi!
  • Każde zlecenie jest indywidualnie wyceniane przez wykonawcę!

Nasze wyceny są bezpłatne i niezobowiązujące, a w przypadku skomplikowanych lub dużych zleceń staramy się zjawić u klienta najszybciej jak to możliwe. Nasi klienci zawsze mogą także liczyć na dodatkowe bezpłatne porady dotyczące czyszczonej powierzchni.
Cena za mycie elewacji uzależniona jest przede wszystkim od powierzchni elewacji i stopnia zabrudzenia. Wpływ na cenę mycia elewacji za metr kwadratowy ma także rodzaj elewacji, wysokość budynku i dostęp do elewacji. 
Firmy wykonawcze zrzeszone w naszej grupie zawsze indywidualnie wyceniają każde zlecenie. Będziesz miał bezpośredni kontakt z wykonawcą i to z nim ustalisz szczegóły dotyczące ceny mycia elewacji.

Cennik mycia elewacji

Mycie elewacji hydrodynamiczne z odkażeniem

Impregnacja elewacji

Specjalistyczne czyszczenie wybranych rodzajów elewacji

Kwestie techniczne

Nie. Jeśli zlecenie jest w pełni zrealizowane nie doliczamy dodatkowo kosztu dojazdu. Jedynym kosztem jest koszt usługi.

Wyjątek stanowi próba czyszczenia.

W przypadku zleceń, których łączna wartość nie przekracza kwoty 2000 zł nie wymagamy zawarcia żadnej umowy pisemnej. Czasem jednak możemy poprosić o przesłanie do nas maila lub sms-a potwierdzającego zamówienie usługi. 

Zlecenia o większej wartości i świadczona na rzecz firm lub instytucji powinny opierać się o zawartej umowie lub przynajmniej o akceptacji oferty.

Niezależnie od wartości zlecenia, czasem w trudniejszych pracach, przed wykonaniem usługi konieczne będzie zaparafowanie przez Państwo, regulaminu świadczenia usługi. Nie jest to umowa, tylko potwierdzenia, że zapoznaliśmy Państwo z trybem naszych prac. 

Świadcząc zawodowo usługi impregnacji powierzchni naszym priorytetem jest praca na impregnatach najwyższej jakości. Biorąc pod uwagę koszta impregnacji dla inwestora zawsze przedstawiamy możliwe warianty impregnacji, w różnym wymiarze cenowym oraz wady i zalety każdego rozwiązania. 

Mimo dużego doświadczenia w pracy z impregnatami trudno jest przewidzieć dokładny czas działania impregnatów. Szczególnie dotyczy to powierzchni płaskich, takich jak kostka brukowa.

Różny czas działania impregnatów, w przypadku kostki brukowej, związany jest z :

  • typem kostki brukowej, nie tylko w zakresie rodzaju jej wykończenia, ale także rodzaju wykorzystanych surowców i sposobu jej wykonania
  • ruchem komunikacyjnym
  • odwodnieniem powierzchni
  • zacienieniem powierzchni
  • stanem technicznym powierzchni

Kolejną kwestią w zakresie określenia trwałości impregnatów jest ich stopniowa utrata właściwości. Impregnat nie przestanie działać z dnia na dzień, tylko stopniowo. Przy czym różne właściwości, które impregnat nadał powierzchni będą ustępowały w różnym czasie. 

W przypadku większości powierzchni pionowych i dachów trwałość impregnatu wynosi kilka lat. 
Na kostce brukowej, która ulega ścieraniu trwałość impregnatu wynosi od 1 do 5 lat, w zależności od wybranego rodzaju impregnatu. 

Podejmujemy się realizacji nawet najmniejszych zleceń, jednak w związku z kosztem i czasem dojazdu w przypadku usług mycia oraz czyszczenia elewacji jesteśmy zmuszeni wprowadzić cenę minimalną za wykonaną usługę. Przedstawia się ona następująco:


Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Gniezno wraz z okolicami- 600 zł


Poznań, Piła, Włocławek, Konin, wraz z okolicami: 650 zł


Warszawa, Trójmiasto, Zielona Góra wraz z okolicami: 750 zł


Podane kwoty są cenami netto do których należy doliczyć odpowiedni podatek VAT.


Aby poznać koszt fachowego mycia i czyszczenia elewacji, zapytaj o dokładną wycenę.

Podane kwoty są cenami netto do których należy doliczyć odpowiedni podatek VAT. 

Zapytaj o usługę