Procedura działań

  • 1. Kontaktujesz się z nami
  • 2. Wyceniamy Twoje zlecenie i omawiamy sposób jego wykonania
  • 3. Ustalamy dogodny termin
  • 4. Myjemy, odkażamy, malujemy, impregnujemy pokrycie dachowe
  • 5. Sukces, zlecenie wykonane!

Jak malujemy dachy?

Wyceniamy Twoje zlecenie

Wykonujemy przegląd dachu i ewentualne naprawy

Czyścimy, odkażamy i odtłuszczamy powierzchnię

Usuwamy rdzę, gruntujemy ogniska korozji

Malujemy dwukrotnie

Ewentualnie hydrofobizujemy po malowaniu

Poznaj zalety impregnacji

Malowanie dachów stanowi nasze uzupełnienie oferty czyszczenia i impregnacji pokryć dachowych. Dachy, jako powierzchnie bardzo narażone na szkodliwe oddziaływanie warunków atmosferycznych, często bywają w tak złym stanie technicznym, że zwykłe czyszczenie okazuje się niewystarczające. Wówczas, niezbędne jest uzupełnienie usługi czyszczenia także o usługę malowania. Malowanie dachów, jest realizowane przy pomocy wyłącznie profesjonalnych urządzeń z wykorzystaniem sprawdzonych farb od czołowych producentów. Każde malowanie poprzedza mycie dachu, jego odkażenie, w w przypadku dachów blaszanych także usunięcie rdzy i odpowiednie zagruntowanie oczyszczonych miejsc. 

Usługę świadczymy alpinistycznie, co pozwala obniżyć koszt malowania dachów. Samo malowanie dachów, jest poprzedzone naszymi oględzinami pokrycia dachowego, wykonaniem pomiarów i odpowiednim przygotowaniem powierzchni. W jego skład wchodzi nie tylko umycie dachu metodą hydrodynamiczną, ale przede wszystkim jego odtłuszczenie, odglonienie, usunięcie rdzy i odpowiednie zagruntowania podłoża. 

Świadczymy także kompleksowe wsparcie w doborze farb. Pomagamy dobrać odpowiednią farbę do każdej powierzchni z uwzględnieniem jej specyfikacji. Świadcząc usługi malowania dachów, pracujemy na wielu rodzajach farb znając ich właściwości, które mają wpływ na żywotność nowego pokrycia dachowego. Malujemy dachy używając Gruntoemalie akrylowe, farby poliuretanowe, silikonowo-akrylowe i inne. Do nakładania farby wykorzystujemy agregaty hydrodynamiczne, które w połączeniu z naszym doświadczeniem, gwarantują równomierne pokrycie dachu farbą. 

Dacy bywają tak różne, że trudno jest odpowiedzieć na pytanie: ile kosztuje malowanie dachu? Cena malowania dachu jest uzależniona od powierzchni dachu, dostępności do niego,  jego kształtu, stanu pokrycia dachowego, a także od ceny wybranej farby.

 

Centrum Usług Czyszczenia

Monika Antoniak

Knieja 20, 88-190 Barcin

Nip: 766-197-19-16

stopka

Umyj Teraz...

zapłać za miesiąc!

*Dotyczy usług do kwoty 5000 zł. Zapytaj nas o to!

Zlecenia wykonujemy bezkontaktowo!

W związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy przestrzegają rekomendowanych zasad higieny, a prace wykonują z zachowaniem odpowiedniego dystansu od klienta.